Neldent Jesteśmy dumni z poziomu naszej kadry, która dzięki nieustannemu szkoleniu i doświadczeniu zdobywanemu w praktyce jest w stanie zaoferować naszym pacjentom najnowsze techniki leczenia.

Medispot Pułtusk to miejsce, w którym stosowane są najnowsze techniki oraz najlepsze materiały i sprzęty światowej klasy. Pozwala to nam osiągnąć lepsze i szybsze wyniki, a naszym pacjentom zapewnia bezpieczeństwo i poczucie komfortu. (unit Stern Weber, system radiowizjografii cyfrowej Myray Zen-x, autoklaw Neutra B). Zespół Medispot Pułtusk to grupa doświadczonych specjalistów działających z pasją i dużym zaangażowaniem, potrafiących sprostać potrzebom i oczekiwaniom najbardziej wymagających pacjentów.

Poprzez nieustanny rozwój i kształcenie kadry lekarzy i personelu średniego (pomoce stomatologiczne) oraz współpracę ze znanymi warszawskimi klinikami, dostarczamy naszym pacjentom najwyższy poziom usług w przystępnych cenach.  Otaczamy ich kompleksową opieką w każdej dziedzinie stomatologii. Nasza klinika to nowoczesna przychodnia (NZOZ-Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej) spełniająca najwyższe wymagania.

NASZ ZESPÓŁ

Ewa Sieńkowska-Osmoła

Lekarz z długoletnim stażem. Dyplomowany specjalista ortodonta, członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, która swoją wiedzę ortodontyczną zdobywała pod okiem najbardziej doświadczonych praktyków w tej dziedzinie, pracując w Poradni Ortodontycznej Wojewódzkiego Centrum Stomatologii w Warszawie. Obecnie konsultant do spraw ortodoncji w warszawskich klinikach Denta Care oddział Bemowo, AW Dent Ząbkowska, IVODENT sc. Jest autorem wielu publikacji z zakresu ortodoncji w fachowej literaturze stomatologicznej. Jej dewizą jest: najpierw słucham, potem badam i analizuję, a następnie proponuję najlepszy i optymalnie zbliżony do oczekiwań pacjenta plan leczenia, usunięcie zęba to ostateczność.

Leczy najnowszymi technikami ortodontycznymi(aparaty stałe i ruchome), między innymi techniką językową Forestadent,a także systemem Clear Aligner.  Współpraca ze specjalistami z innych dziedzin stomatologii sprawia, że jej pacjenci czują się komfortowo i otaczani są kompleksową opieką. Lubi wyzwania nie odmawia leczenia najbardziej skomplikowanych wad zgryzu.

Swoją opieką otacza zarówno pacjentów w okresie wzrostu jak również przygotowuje pacjentów dorosłych do leczenia protetycznego, implantologicznego i chirurgii szczękowo-twarzowej.

 

Małgorzata Gurzyńska


Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, dyplomowany specjalista chirurgii stomatologicznej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Szczękowo – Twarzowej i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo – Szczękowo – Twarzowej.  Stale poszerza swoją wiedzę odbywając szkolenia chirurgiczno-stomatologiczne.  

 

 

 

 

Katarzyna Kurpiewska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Staż podyplomowy odbywała w warszawskiej „Fundacji Zdrowie”. Obecnie pracuje w gabinetach w Ostrołęce i Warszawie. Członkini Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Nieustannie poszerza swoją wiedzę praktyczną i teoretyczną poprzez uczestnictwo w kursach: ze stomatologii estetycznej, odbudowy zębów na wkładach z włókna szklanego i ze srebra, z cad/cam-ów we współczesnej stomatologii, wykonawstwa endokoron i wkładów dokoronowych czy zabiegów laserowych wykorzystywanych w obrębie jamy ustnej. Ostatnio szczególnie upodobała sobie leczenie w powiększeniu, czyli endodoncję mikroskopową. Dobrze odnajduje się w pracy z małymi pacjentami oraz kładzie szczególny nacisk na upowszechnianie profilaktyki wśród grupy dzieci i młodzieży.

 

 Anna Lipczyńska-Niedziółka

Lekarz stomatolog z kilkunastoletnim stażem. Ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi. Wieloletni pracownik SPZOZ w Legionowie. Obecnie prowadzi prywatną praktykę. W pracy zawodowej ceni sobie dobry kontakt z pacjentem zarówno dorosłym jak i dziećmi. Osoba cierpliwa o dużej empatii, ambitna, potrafiąca współpracować nawet z trudnym pacjentem. Fachowe i rzeczowe rozwiązywanie problemów powoduje, iż jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Specjalizuje się w protetyce stomatologicznej. Bierze udział w licznych szkoleniach i kursach stomatologicznych w celu pogłębienia wiedzy zawodowej.

 

 

 

 Tomasz Kielar

Lekarz dentysta, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz chirurgią stomatologiczną. W swojej pracy cechuje się bardzo dużą dokładnością oraz dbałością o najmniejszy szczegół. Stawia na dobrą komunikację, dzięki czemu pacjent otrzymuje wyczerpujące informacje na temat leczenia. Nieustannie poszerza swoją wiedzę. Poza pracą zabiegową zajmuje się tłumaczeniami językowymi dla zagranicznych firm produkujących najnowszy sprzęt i materiały stomatologiczne oraz tekstów naukowych z zakresu medycyny. Prywatnie spędza czas na komponowaniu muzyki, podróżach i majsterkowaniu.

 

 

 

Anna Szerszeń-Koprowska

Dyplomowany specjalista periodontolog, Starszy asystent Mazowieckiego Centrum Stomatologii. Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2008r, staż podyplomowy odbywała w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej Cepelek w Warszawie, w 2010 r rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne w zakresie periodontologii, które zakończone zostało Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym.


Zajmuje się leczeniem zmian na błonach śluzowych oraz chorób przyzębia. Zakres jej umiejętności to leczenie niechirurgiczne oraz chirurgiczne obejmujące sterowaną regenerację tkanek, czy plastyczno-estetyczną chirurgię tkanek miękkich. Stara się nieustannie podnosić kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach. Jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego. Każdego ze swoich pacjentów traktuje bardzo indywidualnie, stara się rozpatrywać problemy interdyscyplinarnie.

Prywatnie mama dwójki chłopców, lubiąca pracę w ogrodzie oraz dobre książki.

 

Katarzyna Michalska

Młoda i energiczna osoba działająca z pasją i zaangażowaniem.
Dyplomowana higienistka stomatologiczna, magister politologii. Ukończyła wiele kursów z zakresu stomatologii, podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.
Praktykę zdobyła w Wojewódzkim Centrum Stomatologii w Warszawie oraz pracując w warszawskiej klinice Denta Care.
Organizując pracę zespołu, stara się, aby nasi pacjenci byli zadowoleni nie tylko z wyników leczenia, ale i obsługi administracyjnej.
Czuwa nad idealną czystością gabinetu oraz sterylnością sprzętu i narzędzi potrzebnych do pracy.
Lekarze i pacjenci cenią ją za miłe usposobienie i wysokie zdolności interpersonalne.
  

 

 Viktoria Kazimierczak

 Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Miła, otwarta, zawsze uśmiechnięta. Wiedzę zawodowa zdobywała w Kolegium Służb Medycznych w Warszawie. Potrafi świetnie zarządzać czasem, charakteryzuje się doskonałą organizacją pracy ceniąc ład i porządek. Ukończyła studia magisterskie na wydziale prawa Ostrozkiej Akademii.


 

 

 

 

 

 Dorota Budziszewska

 

Młoda i energiczna słuchaczka trzeciego semestru na kierunku Higienistka Stomatologiczna w Zespole Medycznych Szkół Policealnych w Ciechanowie. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach zawodowych. Ukończyła kurs z zakresu leczenie metodą infiltracji zębiny – ICON. Ma świetny kontakt z ludźmi przez co bez problemu porozumiewa się z pacjentami w każdym wieku i stara się jak najlepiej przekazać cenne dla nich informacje. Osoba cierpliwa, sumienna, a także przyjazna światu i zawsze uśmiechnięta.